Služby

Bar Fontána Sereď pre Vás čapuje jedno z najkvalitnejších pív v okolí, ďalej Vám ponúka tiež kvalitné občerstvenie a nápoje za rozumnú cenu v príjemnom prostredí. Náš profesionálny a vždy usmievavý personál sa už na Vás teší. Sme predovšetkým miestom, kde si môžete dať skvelé pivo, kávu a ochutnať sladké či slané, tradičné i netradičné dobroty.

Čapované pivá

V našom bare/kozlovni si môžete každý deň vychutnať Velkopopovického Kozla z tankov. Tankové pivo je to najčerstvejšie pivo priamo z pivovaru, ktoré sa k vám dostáva priamo po stočení. Ďalej si môžete dať čapovanú Plzeň, tamvý Topvar, alebo naše preslávené a často žiadané rezané pivo!

Zábava

Pre spríjemnenie Vašej návštevy máte vo Fontáne k dispozícii rôzne športové aktivity ako napríklad stolný tenis, biliard alebo dva futbalové stoly. Tiež môžete využiť možnosť najjednoduchšieho stávkovania prostredníctvom portálu BetX. A pokiaľ sa Vám nechce nič riešiť a chcete si len v kľude posedieť, môžete si vychutnať naraz až dva športové prenosy z ôsmych možných športových kanálov ktoré máme k dispozícii, na troch televíziach a dvoch projekčných plátnach!

Ceny:

  • Stolný futbal 0,50 € / hra
  • Biliard            0,80 € / hra
  • Stolný tenis   zdarma!

http://fontanasered.sk/wp-content/gallery/priestory/priestory11.jpg?i=1600259615http://fontanasered.sk/wp-content/gallery/priestory/1378624_205871516261323_895323133_n.jpg?i=1537740152http://fontanasered.sk/wp-content/gallery/priestory/001-priestorys.jpg?i=1581351531

Viete že prídete cez víkend viacerí? Rezervujte si stôl! Pokiaľ sa chystáte večer “na jedno” do Fontány a nechcete to nechať na náhodu, či bude kde sedieť, napíšte kľudne do správy na facebooku baru Fontána a čašníčka Zuzka Vám pomôže.

Nápojový lístok

Vyberte si zo širokej ponuky nápojov a drobných pokrmov. Zrelaxujte u nás Vaše telo aj dušu v príjemnom a modernom prostredí. Náš ochotný personál je Vám vždy k dispozícii.

Otváracie hodiny

Ak plánujete akúkoľvek akciu neváhajte nás kontaktovať a rezervovať si stôl. Pripravíme pre Vás vhodné občerstvenie a vyberieme pre Vás miesto v našom Bare. Garantujeme Vám, že budete Vy i Vaši blízki stopercentne spokojní. Príďte, vyskúšajte a veríme, že sa stanete našimi pravidelnými zákazníkmi.