O nás

Sme bar zameraný na šport, priame prenosy športových podujatí na projekčných plátnach, biliard, stolný futbal, jukebox. Veríme, že ak nás navštívite, budete sa k nám často radi vracať. Podľa potreby si u nás môžete rezervovať stôl pre rodinné posedenie alebo pracovnú schôdzku. Naša milá a pekná obsluha je pripravená Vám vždy maximálne vyjsť v ústrety. V lete je k dispozícii otvorená terasa s fontánou a detskými húpačkami. V oddelenej novej časti podniku máte možnosť usporiadania svojich firemných a spoločenských akcií (svadby, promócie, oslavy…), kapacita až 70 ľudí.

Ponuka piva: Čapujeme nepasterizovaného Kozla z tanku, Pilsner Urquell, tmavý Topvar

Jedlá a nápoje: Teplé jedlá napr. preslávené halászlé, guláš, držková, kapustnica, vyprážaný syr, morčacie medajlónky, cigánska, hranolky, opekané zemiaky. Pochutiny ako slané tyčinky, chipsy, jadierka, oriešky atď. Nápoje nealko, káva, víno, pivo a tiež tvrdý alkohol,

Možnosti zábavy: Prenosy hlavne športových podujatí na projekčných plátnach, jeden biliardový stôl, dva futbalové stoly, jukebox, detské húpačky, stávkovací terminál, preteky psov. Príďte si odpočinúť od každodenného zhonu alebo len tak posedieť s priateľmi pri pivku, káve, či pri dobrom vínku. Príjemné prostredie, rozumné ceny a profesionálny personál, toto všetko je zárukou Vašej stopercentnej spokojnosti. Ponuka drobného občerstvenia je u nás samozrejmosťou. Tešíme sa na Vašu návštevu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.